Peter držím ti palce a na neprajníkov sa....biznis je Biznis a tvoje výkony možno len obdivovať lebo som tiež celý život cyklista a teraz už len veterán ale nikdy by som to na takej úrovni nie že nedokázal...ale sa to ani neodvážil...pokračuj až do finále a držím palce
@jaroslavstadler5051
23.04.2025