Sranda... prave dnes som cital recenziu na film v SME, kde film strhali snad viac nez v recenzii Michal. Radikalny rozdiel v clankoch sa ale nachadza v nazore na vykon Jiriho Labusa a storyline o stryckovi - je zaujimave, ze pokym jeho postavu a pribeh povazuje Michal za zbytocnu a trapnu, recenzent SME bol prave nimi nadchnuty ako jedine elementy, co film drzali nad totalnym bahnom. Krasny priklad diverzity nazorov :)