Zaľúbila sa do úspešného lekára Igora, staršieho o 20 rokov. Otehotnela s ním a stala sa matkou príliš skoro. Snažila sa získať naspäť jeho lásku. Keď pochopila, že jej neveru s jeho vlastným synom neodpustí, začala svoje povinnosti a vzťah s Igorom zanedbávať. Domácnosť, práca aj starostlivosť o syna Kuba sa pre ňu stala rutinou. Cíti sa vyhorená, osamelá a vinná. Útechu začne hľadať v alkohole.